Appky a vychytávky

Sem vložte podnadpis

Cestování je nyní mnohem dostupnější a jednodušší než kdy dřív. Téměř kdykoliv a odkudkoliv se můžete připojit na internet, zavolat si nebo si stáhnout mobilní aplikaci, která je plně funkční i offline, když šetříte data.  Dobrý nápad se cení stejně jako dobrá appka a proto tady jsou ty nejzajímavější, nejpoužívanější a nejšikovnější ☺.

SmartGuide

Aplikace se kterou získáte online průvodce včetně 3D map a zajímavých historek týkající se místa, kde se zrovna nacházíte.

Field Trip
Mobilní aplikace se kterou přichází Google. Bude Vás chytře upozorňovat, jakmile se objevíte blízko zajímavých míst podle Vašich zadaných kritérií.
GasBuddy
Oceníte v případě, že cestujete autem a dojde vám benzín. Tato appka najde nejbližší čerpací stanici a seřadí je podle ceny.

SmartGuide
Aplikace se kterou získáte online průvodce včetně 3D map a zajímavých historek týkající se místa, kde se zrovna nacházíte.


GateGuru
Vás spolehlivě provede všemi letišti na světě a pomůže Vám zpříjemnit čekání. Nabudete muset hledat, kde se dobře najíst, jak zabavit děti nebo kde si zacvičit a protáhnout tělo.
OpenTable
Dostali jste hlad? Vyhledejte si rezervaci, prohlédněte menu, pročtěte recenze a pak si prostě rezervujte stůl.  

Roadtrippers

Půjčte si auto, zadejte startovní a cílovou pozici, pro Vás zajímavé věci a o ostatní se již nestarejte. Aplikace za Vás naplánuje cestu, navrhne dobré restaurace, kempy, parky, atrakce.
Moovit

Je super appka pro vyhledání lokální dopravy nebo Uberu.