Co jsme zač?

Dovolte nám, abychom se malinko představili.

TROŠKU HISTORIE

V roce 1992 byl Petr Čech stále vysokoškolským studentem, když začal svou ubytovací činnost. Během studií bydlel na vysokoškolských kolejích a o letní prázdniny nabízel prázdné prostory i dalším "baťůžkářům", kteří přijížděli do České republiky.

Postupně rozšířil svou spolupráci i s ostatními univerzitami a dokázal ubytovat více než 700 lidí denně. V té době skončil komunismus u nás i v mnoha dalších východních zemích a vznikly nové cestovní kanceláře. Klienti hledali levné ubytování a jejich agenti kontaktovali Petra Čecha.

Jak šel čas, přidal do své nabídky také hotely a další cestovní služby → byla vytvořena incomingová cestovní kancelář pro Českou republiku specializovaná na klienty ze střední a východní Evropy.

Díky kontaktům a znalostem těchto destinací byl schopen nabízet služby ve 14 středoevropských a východních zemích.

Po několika letech byla stávající cestovní kancelář Petros přejmenována na 1BigEurope, což mnohem více vyjadřovalo jeho vizi o velké společné Evropě. Jeho předpověď se během několika let vyplnila a v současné době nabízíme levné ubytovací kapacity nejen po celé Evropě ale napříč celým světě.

Naše idea je jednoduchá - cestujte, pracujte, bavte se a poznávejte svět kolem sebe jednoduše a bez starostí.


NAŠE NABÍDKA

Uspořádáme kompletní programy pro školy nebo odborné skupiny, které přicházejí do České republiky. Navázali jsme úzkou spolupráci s místními školami, firmami a institucemi, aby měli studenti možnost získat kompletní a ucelené informace a zkušenosti. 

Nezáleží na tom, zda se skupina zajímá o sport, historii, zábavu nebo ekonomiku. Naše programy jsou flexibilní a přispívají k mezinárodní výměně zkušeností.

V prvé řadě klademe vždy důraz na bezpečnost, a proto spolupracujeme výhradně se známými partnery a ověřenými kapacitami.

Rádi bychom splnili všechny vaše speciální požadavky a uděláme vše pro to, abychom vytvořili itinerář právě pro vaši skupinu.

Ostatní kontaktní údaje:

rezervační oddělení: reservation@1bigeurope.com

účetní oddělení: accounting@1bigeurope.com

obchodní oddělení: sales@1bigeurope.com

marketingové oddělení: marketing@1bigeurope.com

datová schránka: nk5g7yr

Vedení společnosti:             DIČ: CZ2726278
         Ing. Petr Čech                           IČO: 27262782 

 

  

Naše hlavní pilíře:

Petr v roce 1992 založil cestovní kancelář, aby mohl nabídnout kompletní cestovní služby s výhodami stabilního zázemí a online rezervačního systému v jednom.

Klára je náš rezervační kouzelník. Pomáhá vyplnit všechny vaše sny. Miluje cestování, takže ví, o čem mluví. Vybere ty nejlepší hotely a navrhne užitečné cestovní služby. 

Jana stojí na pozadí. Její království jsou čísla, výstupy a finanční výkazy. Díky její spolehlivosti se můžeme soustředit na naše milované cestování.