NEJLEPŠÍ hostely v Praze

10 NEJLEPŠÍCH hostelů v Praze

i s uživatelskými recenzemi 

VALENTINA APARTMENTS

☻ perfektní poloha
Tento hostel má ideální polohu v blízkosti samého centra Prahy. Během pár minut pěšky jste na Václavském náměstí nebo u Karlova mostu. 

DREAM HOSTEL PRAGUE

☻nováček v naší nabídce
 Je situovaný v blízkosti hlavních pražských pamětihodností, obchodů a barů. Relax si můžete vychutnat i na terase nebo na zahradě.

PRAGUE-1 HOSTEL

☻levné a prostorné pokoje 
Hostel najdete pouhých 200 metrů od Václavského náměstí. Ideální pro všechny milovníky památek a městského života.

PING HOUSE

☻vyspěte se do růžova
Hostel je centrální vše je čisté, voňavé a růžové. Ráno budete mít připravenou snídani a k ruce vám bude ochotný personál. 

HOSTEL ONE HOME

☻domácí večeře zdarma
Hostel najdete v centru města mezi autobusovým a železničním nádražím. V každém pokoji oceníte posezení a uzamykatelné skříňky.

ART HOLE HOSTEL

☻originální dekorace
Tento hostel je šitý na míru mladým umělcům a umělkyním, kteří ocení atypické výmalby.  Jeho centrální poloha a blízkost řeky také nezklame.

HOSTEL SANTINI PRAGUE

spánek v barokním paláci 
Hostel je situován v bývalé residenci architekta Santiniho v barokním paláci za 17. století.  Najdete ho mezi Pražským hradem a Karlovým mostem.

CELÝ POPIS

HOSTEL SLEEP&GO

☻opravdu atypické pokoje
Z tohoto hostelu Vám bude trvat cesta na Václavské náměstí pouhou minutu. Na pokojích je k dispozici mikrovlnná trouba a spát můžete i v "kapsli".

ADAM&EVA HOSTEL PRAGUE

☻pohodlný spánek v klidnější části
Tento hostel je velmi čistý, útulný a pohodlný. Vhodný zejména pro ty, kteří vyhledávají klidnější místo s výbornou dostupností.

HOSTEL ONE MÍRU

☻snídaně jako doma
Pokud hledáte hostel, který je přímo v centru Prahy a má vstřícný personál,                         který pro vás dokonce uvaří večeři, tak jste ho našli.                                                                                    CELÝ POPIS